Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/10/12_Sprzet_dla_OSP_Blotno
W piątek, 12 października br., burmistrz Robert Czapla, w obecności Komendanta Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych dh. Artura Koniora, druhów oraz sołtys Danuty Nowak, przekazał nowy sprzęt ratowniczy dla OSP w Błotnie.

Przypomnijmy, że 25 lipca br. w Szczecinie, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, burmistrz podpisał umowę, dzięki której Gmina Nowogard otrzymała dotację w wysokości 50 tys zł z Funduszu Sprawiedliwości na wyposażenie i urządzenie ratownictwa medycznego dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

W ramach tego doposażenia, do jednostki w Błotnie trafił: defibrylator AED, dwie teleskopowe podpory ratownicze przeznaczone do stabilizacji ratowniczej oraz najaśnica wyposażona w długi maszt teleskopowy o długości 180 cm i w wytrzymały moduł świetlny LED.

- Dobrze, że ten sprzęt trafił do Waszej jednostki – powiedział burmistrz Robert Czapla do druhów. - Jednak życzę Wam, abyście nie musieli z niego korzystać, a najlepiej wcale. (ps)