facebook logo burza Radio Nowogard BIP

Mikołajki świetlicowe

Mikołajki świetlicowe
W dniu 03.12.2021 r na świetlicy "Promyk", odbyły się Mikołajki dla dzieci. Odwiedziła nas Pani Weronika Nowacka animatorka dla dzieci profesjonalnie poprowadziła całą zabawę. Było dużo radości, zabawy przy muzyce, konkursy z dyplomami. Nadmienie,iż Pani Weronika była naszą wychowanką, zawsze wyróżniała się swoim talentem organizowała różne zajęcia, przedstawienia teatralne, i taneczne dla swoich koleżanek i kolegów. Dziękujemy jej bardzo za przeprowadzenie tak super zabawy. Na koniec zostały rozdane słodkie upominki za które bardzo dziękujemy naszemu Panu Burmistrzowi. Pozdrawiam,i widzimy się za rok 🎄❄️🧑‍🎄 

Andrzejki

Andrzejki
29 listopada to data znana wszystkim zwolennikom dobrej zabawy. Na ten dzień przypadają Andrzejki - tradycja lubiana w wielu krajach, i chętnie obchodzona jako ostatnia okazja do rozrywki przed adwentem. Również dzieci z radością biorą udział w zabawach andrzejkowych urządzając świetlicowe wróżby. 

Halloween

Halloween
W dniu 29.10.2021 na Świetlicy "Promyk" odbyła się zabawa Halloweenowa z tej okazji odbył się teatrzyk kukiełkowy wykonany przez dzieci. Zabawa trwała na całego dzieci przebrane w upiory w rytm muzyki tańcowały z balonami. Na koniec odbył się słodki poczęstunek.

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata
W dniu 17.09.2021 dzieci ze Świetlicy Środowiskowej "Promyk brały udział w akcji Międzynarodowe sprzątanie świata w Gminie Nowogard.