Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja


2018/06/11_Gol_Zawody
W sobotę 9 czerwca br. na Stadionie Miejskim w Goleniowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze, w których wzięły udział młodzieżowe drużyny pożarnicze oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu goleniowskiego. Wśród startujących drużyn była także jednostka OSP Osowo, której kibicował m.in. zastępca burmistrza Nowogardu Krzysztof Kolibski.  

Drużyna młodzieżowa z OSP Osowo wystartowała w konkurencjach ćwiczenie bojowe i sztafeta, w kategorii wiekowej 6 – 13 lat. Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu przez druha Krzysztofa Borowskiego, młodzi strażacy z Osowa zajęli 1 miejsce na 10. startujących zespołów.

Drużyna młodzieżowa przy OSP Osowo istnieje od trzech lat. (bs., fot. OSP Osowo/KK)