Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

 images/2018/06/10_Spartakiada_Szczytniki
W niedzielę, 10 czerwca br. w Szczytnikach, na boisku w pobliżu świetlicy odbyła się Spartakiada zorganizowana przez Urząd Miejski w Nowogardzie, MGZ LZS Nowogard, Rady Sołeckie Gminy Nowogard oraz Koła LZS. W meczach wzięło udział 81 zawodników z sołectw: Słajsino, Wojcieszyn, Lestkowo, Szczytniki, Wołowiec, Jenikowo i Świętoszewo. Rywalizowano w dwóch dyscyplinach: piłce siatkowej i piłce nożnej. Do rozgrywek w piłce nożnej zgłosiło się siedem drużyn. Sportowym zmaganiom w Szczytnikch kibicowali m.in. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla oraz mieszkańcy i sołtys Andżelika Krzywańska. 

W rozgrywkach piłki nożnej zwyciężyła drużyna LZS Słajsino, drugie miejsce zajął zespół LZS Szczytniki, na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna ze Świętoszewa. Sędziami głównymi rozgrywek byli Rafał Simiński i Bogdan Wawryczuk, na linii bocznej sędzią pomocnicznym był Tadeusz Idziak.Zwycięzcą rozgrywek piłki siatkowej została drużyna LZS Szczytniki, drugie miejsce zajął zespół LZS Słajsino, zaś trzecie miejsce - drużyna LZS Lestkowo. Sędziowali: Jakub Jerzykowski i Grzegorz Tandecki.Pamiątkowe puchary za zajęcie I, II, i III miejsca wręczyła sołtys wsi Szczytniki, Andżelika Krzywańska. 

Wyniki rozegranych meczów piłki nożnej:

Eliminacje: LZS Słajsino – LZS Wojcieszyn 1:0, LZS Szczytniki – LZS Lestkowo 6:0, Jenikowo – Świętoszewo 0:3, LZS Wołowiec – wolny los; Półfinały: LZS Słajsino – LZS Wołowiec 4:0, LZS Szczytniki – Świętoszewo 2:2 (rzuty karne 5:4). Mecz o III miejsce: Świętoszewo – LZS Wołowiec 3:0. Mecz o I miejsce: LZS Słajsino – LZS Szczytniki 2:0. Końcowa klasyfikacja w piłce nożnej: 1. LZS Słajsino; 2. LZS Szczytniki; 3. Świętoszewo

Wyniki rozegranych meczów piłki siatkowej:

Eliminacje: LZS Wojcieszyn – LZS Szczytniki 0:2, LZS Lestkowo – LZS Wołowiec 2:1, LZS Słajsino – Jenikowo 2:0, Świętoszewo – wolny los. Półfinały: LZS Szczytniki – LZS Lestkowo 2:0, Świętoszewo – LZS Słajsino 0:2. Mecz o III miejsce: LZS Lestkowo – Świętoszewo 2:0, Mecz o I miejsce: LZS Szczytniki – LZS Słajsino 2:0. Końcowa klasyfikacja w piłce siatkowej: 1. LZS Szczytniki; 2. LZS Słajsino; 3. LZS Lestkowo

(bs/fot.bs/nws)