PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2018 06 08 wiankiStwórz piękny, ekologiczny wianek i przynieś go do nas 29 czerwca 2018 r. podczas imprezy plenerowej „cudaWIANKI” (pl. Szarych Szeregów). Czerwiec to miesiąc ludowych tradycji, a my chcemy wciąż pobudzać kreatywność i zachęcać do poznawania tego, co wartościowe w kulturze.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie pokolenia - może wziąć w nim udział każdy chętny, kto potrafi tworzyć z naturalnych materiałów.

Szczegóły konkursu na stronie NDK. Zapraszamy