Szanowni Państwo,

Z uwagi na ogłoszenie sesji, która odbędzie się dnia 17.10.2018 o godz. 9:00 uprzejmie informujemy że przetarg na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie odbędzie się w sali wystawowej (piwnica) w Bibliotece Miejskiej

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018 02 12 ndkDorota Sumińska jest lekarzem weterynarii i psychologiem zwierzęcym. W lekki i dowcipny sposób przedstawia wiele interesujących tematów ze świata przyrody: "Dlaczego leniwiec jest leniwy?", "Czy drzewo czuje ból?", "Po co tukanowi taki duży dziób?". Jej książki są dla ciekawskich i dociekliwych dzieci. Autorka mieszka z liczną gromadą zwierząt i dużo podróżuje po świecie. Zapraszamy na fascynujące sekrety przyrody do wspólnego poznawania w poniedziałek, 12 lutego o godz. 16.00. Wstęp wolny.