Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2017/12/19_Wigilia_Emeryci_i_Rencisci
Tradycją stało się już organizowanie przed wigilijnych kolacji przez nowogardzki Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowogardzie. W tym roku spotkanie odbyło się 19 grudnia br., w Sali Bankietowej "Sarni Las", a udział w nim wzięła prawie setka członków.

Prezes Mirosława Adamczyk, powitała wszystkich obecnych uczestników, a także zaproszonych honorowych gości, wśród których był burmistrz Robert Czapla oraz ksiądz proboszcz Grzegorz Legutko, którzy złożyli wszystkim przybyłym najserdeczniejsze życzenia świąteczne oraz noworoczne.

W trakcie uroczystego spotkania na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw, nie obyło się także bez podziękowań, dzielenia się opłatkiem oraz wspólnego kolędowania.

Członkowie związku korzystając z okazji przekazali na ręce burmistrza drobny upominek, życząc mu jednocześnie kolejnych wygranych kadencji dopóty, dopóki starczy mu sił.

Przed wigilijna kolacja zorganizowana przez związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów przebiegło jak zwykle w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze. (EO)