Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Nie jest wstydem zachorować na raka piersi - wstydem jest nie dać sobie szansy na życie".

2017/12/19_Lila_Roz_wigilia
W czwartek, 14 grudnia br., w siedzibie Stowarzyszenia „Lila-Róż" przy ul. Wojska Polskiego 7 (teren szpitala), odbyło się spotkanie wigilijne. W spotkaniu uczestniczyły członkinie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród których byli m.in.: Krzysztof Kolibski – zastępca burmistrza, Kazimierz Lembas – dyrektor nowogardzkiego szpitala oraz ks. Grzegorz Legutko – proboszcz parafii pw. WNMP w Nowogardzie.

Nie mogło również zabraknąć, przy wspólnym dzieleniu się opłatkiem, życzeń – najważniejsze dotyczyły zdrowia, aby wszyscy w niezmienionym składzie, mogli się spotkać w roku przyszłym. Wszystkie panie z "Lila-Róż" otrzymały od zastępcy burmistrza - jako prezent - kalendarze ścienne na rok 2018, które wydał Urząd Miejski w Nowogardzie. (ps)