Sprzedaż kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza

Ogłoszenie o przetargu na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie - BIP

  1. Przetarg na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów, zniczy i stroików w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie odbędzie się w dniu 23 października 2017 w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie, Pl. Wolności 1 w sali posiedzeń Rady Miejskiej o godzinie 9:00.
  2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 160 zł (sto sześćdziesiąt  złotych) za każde licytowane miejsce do sprzedaży najpóźniej do dnia 20 października 2017

2017 08 09 bieg dla kropyJuż w najbliższą niedzielę (13 sierpnia), odbędzie się bieg charytatywny „Biegiem dla Kropy”. Został on organizowany przez Klub Biegacza "Endorfina" Nowogard, w celu wsparcia mieszkanki naszej gminy Patrycji Dąbrowskiej, która walczy z ciężką chorobą nowotworową.

Do organizacji biegu włączył się również Burmistrz Nowogardu, który zlecił m.in.: przygotowanie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną zabezpieczenia trasy biegu. Pomadto Gmina bezpłatnie  udostępni dla biorących udział w akcji, świetlicę środowiskową „Promyk”, a także udostępni scenę.

Serdecznie zapraszamy, wszystkich mieszkańców naszej gminy, do wzięcia udziału w biegu i zachęcamy do włączenia się wszystkich ludzi dobrego serca w akcję.

Pomóżmy Patrycji łatwiej przetrwać trudny czas walki z chorobą! Nie bądźmy obojętni!

Kliknij aby uzyskać więcej informacji na temat akcji

2017 08 09 bieg dla kropy mapa biegu