PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

Strefa
 Zapraszamy do galerii zdjęć

2017 08 09 bieg dla kropyJuż w najbliższą niedzielę (13 sierpnia), odbędzie się bieg charytatywny „Biegiem dla Kropy”. Został on organizowany przez Klub Biegacza "Endorfina" Nowogard, w celu wsparcia mieszkanki naszej gminy Patrycji Dąbrowskiej, która walczy z ciężką chorobą nowotworową.

Do organizacji biegu włączył się również Burmistrz Nowogardu, który zlecił m.in.: przygotowanie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną zabezpieczenia trasy biegu. Pomadto Gmina bezpłatnie  udostępni dla biorących udział w akcji, świetlicę środowiskową „Promyk”, a także udostępni scenę.

Serdecznie zapraszamy, wszystkich mieszkańców naszej gminy, do wzięcia udziału w biegu i zachęcamy do włączenia się wszystkich ludzi dobrego serca w akcję.

Pomóżmy Patrycji łatwiej przetrwać trudny czas walki z chorobą! Nie bądźmy obojętni!

Kliknij aby uzyskać więcej informacji na temat akcji

2017 08 09 bieg dla kropy mapa biegu