Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

Fundusze pozyskane przez Burmistrza Nowogardu

W związku z licznymi pytaniami płynącymi od Państwa dotyczącymi pozyskanych środków zewnętrznych, poniżej będziemy na bieżąco informować Państwa o dofinansowaniach na inwestycje prowadzone w gminie Nowogard.

ilość pozyskanych środków w kadencji 2014-2018
16 755 719,61 zł


Burmistrz pozyskał dofinansowanie dla jednostek OSP
W środę 25 lipca br. w Szczecinie, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, Burmistrz Nowogardu Robert Czapla podpisał umowę, dzięki której Gmina Nowogard otrzymała dotację z Funduszu Sprawiedliwości na wyposażenie i urządzenie ratownictwa medycznego dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

- Pozyskaliśmy kolejne pieniądze na rzecz naszej Gminy. W tym przypadku jest to niemal 45 tys. zł, które trafią do naszych jednostek OSP – mówi Burmistrz Nowogardu. 

Dzięki środkom, jednostki zostaną wyposażone w sprzęt medyczny, który może być wykorzystany w czasie akcji ratunkowych przy między innymi zdarzeniach drogowych.

(bs)