Dziennik Nowogardzki - strona tytułowaBadania: 60% szans Czapli na reelekcjęKochani Mieszkańcy Gminy Nowogard!
Wtorkowe wydanie „Dziennika Nowogardzkiego” mile mnie zaskoczyło. W jednym z opublikowanych artykułów zostały podane wyniki badań, które przeprowadziła Ogólnopolska Grupa Badawcza w ramach Instytutu Badań Samorządowych.
BadaniaW najśmielszych nawet marzeniach nie przypuszczałem, że mogę mieć aż tak wysokie poparcie wśród Państwa - 60%.
Każde dotychczasowe wybory, w których Wy, jako Mieszkańcy naszej Gminy, braliście udział i głosowaliście na moją osobę, jako Waszego burmistrza pokazywały, że obdarzacie mnie coraz większym zaufaniem, a obecny wynik poparcia sprawił, że jeszcze bardziej chcę dla Was pracować i działać.

Co prawda jeszcze nie podjąłem decyzji, czy w kolejnych wyborach samorządowych wystartuję, to jednak zaufanie Państwa co do mojej osoby jest bardzo miłym zaskoczeniem.
Wybory odbędą się dopiero w kolejnym roku, a dziś przed nami szereg zadań, które chciałbym jeszcze zrealizować dla dobra naszych Mieszkańców. Moim marzeniem jest doprowadzić do remontu Placu Wolności, aby stał się drugą, po naszym jeziorze, perłą miasta. Ponadto przed nami czekają kolejne ważne inwestycje: budowa lądowiska dla pogotowia lotniczego, budowa kolejnego budynku socjalnego, budowa sali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2, budowa Sali gimnastycznej wraz ze strzelnicą laserową przy Szkole Podstawowej w Strzelewie, termomodernizacja szpitala i przyległych do niego budynków (przychodni przyszpitalnej oraz laboratorium), termomodernizacja Zespołu Szkół przy ul. Bohaterów Warszawy czy budynku Urzędu Miejskiego, gdzie znajduje się sala ślubów i wiele innych inwestycji, które Państwo, jako Mieszkańcy zgłaszacie.
W tym miejscu chciałbym bardzo mocno podziękować moim współpracownikom, bez których niewiele mógłbym zdziałać. Dziękuję też tym radnym, którzy mnie w moich działaniach dla dobra naszych Mieszkańców wspierali i wspierają - dziękuję Wam za kawał dobrej wspólnej pracy.

Drodzy Mieszkańcy!
Pracujemy dalej, a o wyborach będziemy myśleć, gdy przyjdzie na to czas. Podwińmy rękawy i dokończmy to, co zostało już rozpoczęte. Te 60% zaufania jeszcze bardziej mnie mobilizuje.
Pamiętajcie - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Z wyrazami szacunku
Robert Czapla
BURMISTRZ NOWOGARDU