2021 06 15 malowankaCo dwa tygodnie rozprowadzane są w naszej gminie Nowogardzkie Wiadomości Samorządowe w których na ostatniej stronie znajduję się kolorowanka, przedstawiająca znane w Nowogardzie miejsce. Ogłoszony przez Burmistrza Nowogardu konkurs na najładniej pokolorowany rysunek cieszy się dużym zainteresowaniem.

Aby wygrać wystarczy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie pracy plastycznej, wypełnić kartę zgłoszeniową oraz oświadczenia rodziców, które znaleźć  można poniżej. Następnie zdjęcie musi zdobyć największą liczbę polubień/ reakcji na profilu facebookowym: Urząd Miejski w Nowogardzie. Nagrodę otrzymują autorzy zwycięskich prac w dwóch kategoriach wiekowych: od 3 do 8 lat oraz od 9 do 15 roku życia.

Dziś, 14 czerwca br. zastępca burmistrza Jacek Rafiński nagrodził autorów zwycięskich prac:

2021 06 16 akwiatkowskaKategoria wiekowa- 3-8 lat - Amelia Kwiatkowska

 

 

 

 

 

2021 06 16 mzajacKategoria wiekowa- 9-15 lat - Maciej Zając

Wszystkich zainteresowanych wygraniem limitowanej maskotki z napisem I LOVE Nowogard przypominamy, że w najbliższym wydaniu Wiadomości Samorządowych, które można znaleźć w stałych punktach w różnych częściach miasta i sołectwach jest już dostępny kolejny rysunek przedstawiający fontannę nad jeziorem. 

Zdjęcia prac będzie można wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 23 czerwca włącznie. Prace zostaną umieszczone na stronie Facebookowej naszego Urzędu Miejskiego. Z nadesłanych prac, co dwa tygodnie, nagrodę otrzymają autorzy z największą liczbą polubień na Facebooku. Nagrodą dla zwycięzców jest maskotka gminy Nowogard.

Załączniki: