PRESS GLASS - to pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Burmistrz Robert Czapla pozyskał blisko 3 miliony zł na ścieżkę dookoła jeziora

ścieżka dookoła jezioraW dniu 23 października 2017r, burmistrz Robert Czapla, podpisał wniosek o dofinansowanie budowy ścieżki dookoła Jeziora Nowogardzkiego, które zostało złożone w Urzędzie Marszałkowskim.

W dniu 28 marca br., do burmistrza Roberta Czapli wpłynęło pismo od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z informacją, że istnieje możliwość dofinansowania budowy ścieżki dookoła jeziora z funduszy unijnych, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, i czy my, jako Gmina, chcemy z tych środków skorzystać.

czytaj więcej...

 beret
Beret, taki mały psiaczek, liczy sobie ok roku. Jest wesołym i przytulaśnym psiakiem , lubi inne zwierzęta i kocha ludzi. Siedzi sam za kratami i zastanawia się co takiego zrobił, że odsiaduje wyrok, co najgorsze nie wie, ile ma do odsiadki. Miejmy nadzieję, że nie długo znajdzie się ktoś, kto da mu miejsce w domu i sercu, pokocha i zabierze.

Beret jest zaszczepiony i odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji:91 38 60 535, 793 844 842, 692 536 108

Wolontariusze ze Schroniska w Sosnowicach