PRESS GLASS - to pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Burmistrz Robert Czapla pozyskał blisko 3 miliony zł na ścieżkę dookoła jeziora

ścieżka dookoła jezioraW dniu 23 października 2017r, burmistrz Robert Czapla, podpisał wniosek o dofinansowanie budowy ścieżki dookoła Jeziora Nowogardzkiego, które zostało złożone w Urzędzie Marszałkowskim.

W dniu 28 marca br., do burmistrza Roberta Czapli wpłynęło pismo od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z informacją, że istnieje możliwość dofinansowania budowy ścieżki dookoła jeziora z funduszy unijnych, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, i czy my, jako Gmina, chcemy z tych środków skorzystać.

czytaj więcej...

EMKA ZNALAZŁA DOM W MARCU 2017r. ;)

Emka – 3 letnia sunia, mieszkaniec Husky
Emka – 3 letnia sunia, mieszkaniec Husky, skradnie serce każdego kto poświęci jej choć chwilę. Niezwykle oddana i przyjazna, kocha spacery o każdej porze roku. Uwielbia ruch i zabawy na świeżym powietrzu (harce w śniegu), jest bardzo łagodna, zrównoważona i uległa. Chłonie dotyk i towarzystwo człowieka, dobrze dogaduje się z innymi psami. Pomimo pobytu w schronisku jest wesoła, zawsze chętna do zabawy i spacerów. Dzieci z pewnością nie musiałyby namawiać jej do wspólnych psot. Wciąż czeka na dom, może na Ciebie…? Tel. 91-38-60-535, 793-844-842, 692-536-108.

Wolontariusze – Schronisko Sosnowice