Burmistrz Nowogardu
zaprasza do składania ofert na stanowisko
Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej
Urzędu Miejskiego w Nowogardzie
miejsce pracy Nowogard (woj. zachodniopomorskie)

Oferujemy:

  • możliwość pomagania ludziom
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • pracę w wysoko wykwalifikowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podwyższanie kwalifikacji i umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • satysfakcję zawodową

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i kierowanie działalnością OPS w Nowogardzie.
  • Organizacja pracy osób zatrudnionych w ośrodku.
  • Wydawanie decyzji administracyjnych z upoważnienia Burmistrza Nowogardu.
  • Opracowywanie niezbędnych planów potrzeb w zakresie realizacji zadań pomocy społecznej.
  • Realizacja zadań ujętych w planie finansowym.
  • Kontrolowanie prawidłowości zadań wykonywanych przez pracowników OPS.
  • Współpraca z innymi wydziałami Urzędu Miejskiego w Nowogardzie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe - co najmniej 5-letni staż pracy, w tym 3 lata pracy w pomocy społecznej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • niekaralność

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia na stronie www.bip.nowogard.pl w zakładce "wolne stanowiska". Dokumenty aplikacyjne należy składać zgodnie z procedurą naboru wskazaną w ogłoszeniu o naborze.