zagubione - znalezione - zwierzaki ze schroniska

Bezdomność zwierząt jest powszechnie znanym zjawiskiem w całym kraju. Nie omija ona również Gminy  Nowogard. Rocznie do schroniska z naszego terenu trafia około 50 psów.  I choć mają tam zapewnioną fachową opiekę, to przecież nawet najlepsze schronisko nigdy nie będzie dla nich prawdziwym domem. Najlepszym rozwiązaniem jest szybkie znalezienie nowego opiekuna, co pozwala zwierzakom zaoszczędzić dalszego stresu i cierpienia. Jeżeli więc szukasz przyjaciela na całe życie to nie kupuj psa, a adoptuj go ze schroniska. Taki pies na pewno odwdzięczy się Ci się swoją wiernością i przywiązaniem.

PAMIĘTAJ - KAŻDA ADOPCJA JEST BEZPŁATNA !!!

Dorosłe zwierzaki są odrobaczone, odpchlone, zaszczepione. Więcej informacji na temat adopcji można uzyskać osobiście w schronisku w Sosnowicach lub telefonicznie pod nr tel. 91 38 60 535, tel. kom. 504 249 530. Godziny otwarcia schroniska - codziennie w godzinach od 9.00 do 18.00.                      

Tiesto

TiestoTaki młodzieniaszek, jak na roczniaka przystało lubi się bawić, skakać i biegać. Wyczuwając zwierzynę w lesie kręci się na smyczy, bardzo zabawnie to wygląda. Jest wesoły, lubi obecność ludzi. Zwinny i aktywny ruchowo maluch. Psiak czeka w schronisku na nowy lepszy domek.

Lord

LordJeden z wielu zapomnianych w schronisku. Przechodząc obok oceniamy go po srebrzącej się brodzie, idziemy dalej, uwagę zwracamy na psiaki pełne życia, lgnące do ludzi. On jest inny, nie przykuwa wzroku ale tylko za kratami, na spacerze zmienia się nie do poznania, jest pełen życia, radości i werwy. Biega, bawi się, domaga uwagi, świat poznaje zapachem. Lord - tak ma na imię, 11 letni pies średniej wielkości z przemiłą sierścią w dotyku, wykastrowany czeka na dom. Potrzebuje niewiele oprócz ciepła, miłości i bliskości człowieka. Przygarnij staruszka. Kontakt w sprawie adopcji: 91 38 60 535, 793 844 842, 692 536 108.

Wolontariusze – Schronisko Sosnowice

Czyja zguba !!!

15 LutegoNa ul. 15 Lutego w pobliżu sklepu żelaznego znaleziono błąkającego się szczeniaka. Psiak posiada obrożę w kolorze fioletowym. Właściciela proszę o kontakt pod nr tel. 511-053-424 lub 785-081-975.

Hania

HaniaCześć Wam wszystkim, jestem Hania Sunia w typie husky do pokochania W schronisku jestem króciutko, ale chciałabym znaleźć domek szybciutko. Mała jestem sunia i troszkę zaniedbana, jak mnie wykąpiesz, wskoczę Ci na kolana Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce w Twym serduszku, obiecuję że nie zajmę Ci dużo miejsca w łóżku Musisz wiedzieć że moja rasa jest dość wymagająca, jeśli Ci to nie przeszkadza, zabawą nie będzie końca W schronisku wyję, płaczę całymi dniami, bo tęsknie za człowiekiem, i codziennymi miziakami Ciocia woła na mnie Niunia, bo ja jestem fajna Sunia Kochani dziewczynka cud, miód, malinka Kontakt w sprawie adopcji:91 38 60 535 Ciocie Wolontariuszki - Schronisko Sosnowice

Mars

MarsMars dwuletni chłopak, świetny kompan na spacery. Taki duży zmixowany jamnik. Lubi się przytulać, świetnie chodzi na smyczy. W oczach widać strach i przerażenie, na pewno nie wie co się z nim dzieje, dlaczego wylądował w bidulu. Mam nadzieję że szybko znajdzie dom. Polecam gorąco, typowy przyjaciel na czterech łapkach. Zaszczepiony, odrobaczony. Po przebytej kwarantannie i kastracji gotowy do adopcji.

Dora

DoraNasza dostojna dama. Spójrzcie na jej piękny pyszczek. Dora jest w schronisku od 2014 roku. Nie mogę uwierzyć, że taki pies jeszcze nie został zauważony. Dorka jest wesoła, lubi się przytulać, chodzić na spacerki. Nie okazuje agresji, toleruje dzieci. Dajcie jej szansę. Możecie przyjechać do schroniska i zabrać na spacerek a może ktoś ją zabierze na zawsze i stworzy taki dom, o którym na tą chwilę nawet nie marzy.