Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

Konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy powiatu

Konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy powiatuDnia 27 marca 2013 roku Rada Miejska w Nowogardzie podjęła dwie uchwały: uchwałę intencyjną w sprawie zmiany nazwy powiatu goleniowskiego na powiat goleniowsko-nowogardzki oraz uchwałę w sprawie powołania zespołu konsultacyjnego. Po kilku naradach pięcioosobowy zespół konsultacyjny wystąpił do burmistrza o przeprowadzenie konsultacji społecznych, które są niezbędne przy składaniu wniosku o zmianę nazwy powiatu do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Czytaj więcej: Konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy powiatu

KOMUNIKAT

BURMISTRZ NOWOGARDU ZAWIADAMIA, ŻE W DNIACH OD 1 DO 30 SIERPNIA 2013 ROKU ODBĘDĄ SIĘ KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE ZMIANY NAZWY POWIATU GOLENIOWSKIEGO NA POWIAT GOLENIOWSKO-NOWOGARDZKI.

KONSULTACJE BĘDĄ PRZEBIEGAŁY W FORMIE ODPOWIEDZI NA PYTANIE ZADANE PRZEZ ANKIETERA: CZY JESTEŚ ZA ZMIANĄ NAZWY POWIATU GOLENIOWSKIEGO NA POWIAT GOLENIOWSKO-NOWOGARDZKI?

UPRZEJMIE PROSZĘ O WZIĘCIE UDZIAŁU W KONSULTACJACH

BURMISTRZ NOWOGARDU
ROBERT CZAPLA