Jak żyć z cukrzycą? Spojrzenie psychologa. Samokontrola - cele i zasady. Rola wysiłku fizycznego.

cukrzycy1Wszyscy na świecie przyznają, że edukacja jest niezwykle ważnym elementem leczenia cukrzycy. Ale..., nie ma na to czasu..., nie ma możliwości..., brakuje pieniędzy. Jeżeli chorujesz na cukrzycę,... jeśli ktoś z Twoich bliskich choruje na cukrzycę to zapraszamy ponieważ „...chorzy na cukrzycę wiedzący najwięcej żyją najdłużej"

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Nowogard zaprasza osoby pragnące przybliżyć sobie zagadnienia związane z cukrzycą do Nowogardzkiej Szkoły Cukrzycy w piątek 13 grudnia 2013r. na godz. 16:00. Zajęcia odbywają się w Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości "PROFIT" Szczecińskiej Fundacji Talent – Promocja – Postęp w Nowogardzie przy ul. Wojska Polskiego 3 w sali 107 (wstęp wolny).

Uczestnikiem Szkoły Cukrzycy możne być osoba z cukrzycą, członkowie jej rodziny oraz każda w tym również zdrowa zainteresowana profilaktyką zdrowotną w kierunku cukrzycy.
Zajęcia są nieodpłatne dla wszystkich uczestników.
Wykłady poprowadzą:
1. Psycholog Pani mgr Bożena Kawicka - Jak żyć z cukrzycą? Spojrzenie psychologa.
2. Lekarz prowadzący Nowogardzką "Szkołę Cukrzycy" Pani dr Marzena Kargul - Samokontrola - cele i zasady.
3. Lekarz prowadzący Nowogardzką "Szkołę Cukrzycy" Pani dr Marzena Kargul - Rola wysiłku fizycznego.
Dodatkowe informację można uzyskać w każdy poniedziałek od godz. 15:00 do 16:00 w Siedzibie Koła Nowogard, ul. Wojska Polskiego 7 (budynek laboratorium Szpitala w Nowogardzie) lub telefoniczne pod nr: 500 553 190; 660 238 483; 512 626 744, również za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aktualne informacje o zajęciach w szkole cukrzycy są na bieżąco publikowane w Internecie pod adresem www.cukrzycanowogard.lh.pl

Zdjęcia z I zajęć Szkoły Cukrzycy w Nowogardzie

2013/12/11_szkola_cukrzycy/

Eugeniusz Tworek
Prezes PSD
Koła Nowogard

 

herb nowogard

Zajęcia w Nowogardzkiej "Szkole Cukrzycy"

są wspierane przez Urząd Miejski w Nowogardzie

www.nowogard.pl