Walentynkowy konkurs fotograficznyZ okazji Święta Zakochanych Burmistrz Nowogardu Robert Czapla wraz z Nowogardzkim Domem Kultury zapraszają do wspólnej zabawy w Walentynkowym konkursie Fotograficznym. Tematem zdjęć może być wszystko co kojarzy się z miłością i nawiązuje do tematu konkursu. Kochasz swoją dziewczynę, chłopaka, psa, kota a może kanarka – prześlij nam wasze wspólne zdjęcie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody warto więc rozważyć udział w konkursie. Bo przecież w Nowogardzie miłość jest na każdym rogu – uchwyć to na zdjęciu i wygraj!

Podziel się z nami swoją fotografią nawiązującą do tytułu konkursu. Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do 15 lutego 2021 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnioną przez uczestnika Kartą Zgłoszenia

Wyboru laureatów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Wyniki konkursu oraz publikacja zdjęć nastąpi na stronie internetowej www.nowogard.pl  oraz na facebook.com/umnowogard 

Nagrodą główną w konkursie jest karnet do Kina Orzeł na dowolny wybrany przez Ciebie miesiąc na wszystkie seanse dla dwóch osób. Przewidziano też nagrody dodatkowe dla wyróżnionych. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Szczegóły zgłoszenia znajdują się w Regulaminie Walentynkowego Konkursu FotograficznegoW Nowogardzie miłość jest na każdym rogu”.