Marcin Simiński i Michał Pertkiewicz uhonorowani przez burmistrza Roberta Czaplę za sukcesy wokalne na szczeblu ogólnopolskim. Na specjalne zaproszenie burmistrza we wtorek w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie z uczestnikami programu szansa na sukces. Podczas spotkania był czas na podziękowania i życzenia dalszych sukcesów artystycznych zarówno w skali kraju jak i na szczeblu międzynarodowym. Burmistrz Robert Czapla wręczył również specjalne statuetki i okolicznościowe podziękowania życząc dalszych sukcesów i dziękując za tak wielką promocję naszego miasta.

Kiedy występowali w telewizji kciuki za nich trzymali mieszkańcy gminy, powiatu, województwa zachodniopomorskiego, znajomi rodzina, przyjaciele. Ich głos rozbrzmiewał również zagranicą. Media społecznościowe żyły tym wydarzeniem. Michał i Marcin Zrobili kawał dobrej roboty każdy kto choć trochę interesuje się muzyką od dziś wie gdzie znajduje się Nowogard jest to dla naszego miasta najlepsza promocja w skali kraju i poza granicami.

Zarówno Michał jak i Marcin zakwalifikowali się do odcinków na żywo nagrywanych w studiu telewizyjnym w Warszawie. Obaj panowie w niewielkim odstępie czasu wystąpili w programie telewizyjnym. Michał z wyróżnieniem a Marcin zwyciężył odcinek co dało mu przepustkę do programu finałowego gdzie walczył o występ w Opolu 2021.

Jak zapowiadają Marcin i Michał  występ w programie to dopiero początek przygody muzycznej. Teraz czas na kolejne projekty o których z pewnością dowiemy się w najbliższym czasie. A nam nie pozostaje nic innego jak życzyć im dalszych sukcesów.

Marcin Gręda