b 0 0 0 10 images 2020 03 25 zapytaj nas zapytaj nasSzanowni Państwo, sytuacja związana z epidemią koronawirusa jest dynamiczna. Od 1 kwietnia Premier wprowadził na przykład nowe ograniczenia w poruszaniu się czy robieniu zakupów. W związku z tym, iż niektórzy z Państwa mogą mieć pytania dotyczące sytuacji w Gminie Nowogard uruchomiliśmy dla Państwa adres e-mailowy, na który możecie Państwo kierować swoje pytania.
Jeśli jesteś osobą starszą, samotną i nie wiesz gdzie i jaką pomoc możesz uzyskać, jeśli interesują Cię działania gminy w okresie epidemii, jeśli masz opinię lub inne uwagi – napisz. Wszelkie pytania oraz opinie prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jednocześnie informujemy, że pytania możecie Państwo także kierować telefonicznie na nr: 600 318 463, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.30 (osoba do kontaktu: Marcin Ościłowski). Dołożymy wszelkich starań aby uzyskali Państwo niezwłocznie odpowiedzi na swoje pytania.