plakat koncert dla Kacpra

W tym roku, po raz kolejny, na deskach sali widowiskowej Nowogardzkiego Domu Kultury, zaśpiewają Przyjaciele NDK. To wyjątkowe wydarzenie będzie miało miejsce podczas koncertu charytatywnego, z którego całkowity dochód zostanie przekazany w tym roku dla Kacpra Garlińskiego – 13 letniego mieszkańca naszej gminy. Zebrane podczas koncertu pieniądze mają umożliwić tacie i babci Kacpra m.in.: zakup dla niego nowego wózka, wyjazd na turnus rehabilitacyjny oraz codzienne potrzeby Kacpra.

Tym razem znani nowogardzianie zaprezentują się w gorących rytmach LATINO.

Wszyscy z niecierpliwością czekają na to wyjątkowe wydarzenie. Jest to kolejny tego typu koncert w naszym mieście. Zapraszani są do niego wszyscy, którzy chcą się włączyć w to szczytne dzieło. Śpiewali nauczyciele i dyrektorzy przedszkoli oraz nowogardzkich szkół, członkowie organizacji pozarządowych, urzędnicy, policjanci, duchowni, radni, soliści oraz zespoły.

I choć koncert był charytatywny to zdarzało się, że poszczególni radni, w czasie jego trwania, „politykowali” ze sceny. Aby taka sytuacje nie miały jednak miejsca, by koncert był czysto koncertem charytatywnym, wszyscy radni Rady Miejskiej zostali poinformowani, aby nie brali bezpośrednio udziału w samym koncercie jako wykonawcy, ale by zasiedli na widowni i aktywnie włączyli się w aukcję charytatywną, która będzie przeprowadzona w ramach koncertu.

Aby nikt nikomu nie zarzucił, że wykorzystuje swój występ wyłącznie do promowania politycznego swojej osoby, a nie o to przecież chodzi w idei organizowania wszelkich koncertów charytatywnych. Pomagajmy mądrze. Spotkajmy się więc 22 lutego o godz. 18.00 w NDK. (ps)