Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Będzie nowa droga i miejsca parkingowe na ul. Gryfitów

Dnia 11 października w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego burmistrz Robert Czapla podpisał umowę na remont ulicy Gryfitów, wraz z miejscami parkingowymi, na których remont mieszkańcy czekali od lat. Całość inwestycji to koszt 431.848,08 zł. Przetarg wygrała firma WIDROG jak mówi Karol Wiśniewski właściciel firmy - prace rozpoczną się w przeciągu kilku dni.

Jest to kolejny etap współpracy pomiędzy Gminą Nowogard a Spółdzielnią Mieszkaniową Gardno. Dotychczasowa współpraca w inwestycjach polegała na podziale zadań w postaci remontu terenów należących do spółdzielni ze środków własnych, a z kolei grunty należące do Gminy Nowogard zostaną wyremontowane ze środków zabezpieczonych w budżecie. Dotychczasowa droga, na której znajdowały się płyty betonowe miały być tylko rozwiązaniem tymczasowym podczas budowy osiedla, niestety stan ten utrzymał się kilkadziesiąt lat.