Szanowni Państwo,

Z uwagi na ogłoszenie sesji, która odbędzie się dnia 17.10.2018 o godz. 9:00 uprzejmie informujemy że przetarg na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie odbędzie się w sali wystawowej (piwnica) w Bibliotece Miejskiej

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/10/12_Blotno_szkola
Trwają prace przy termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Błotnie. Najpierw wykonane zostały wszystkie prace remontowe wewnątrz, a od dwóch tygodni prowadzone są na zewnątrz budynku szkolnego. Termomodernizacja szkoły została zlecona przez burmistrza Roberta Czaplę, który wraz z dyrektorem szkoły, w piątek, 12 października br., dokonał wizji dotychczas wykonanych prac. Prace wykonywane są przez osoby osadzone w nowogardzkim Zakładzie Karnym, stażystów Urzędu Miejskiego oraz pracowników interwencyjnych z Urzędu Pracy. (ps)