Szanowni Państwo,

Z uwagi na ogłoszenie sesji, która odbędzie się dnia 17.10.2018 o godz. 9:00 uprzejmie informujemy że przetarg na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie odbędzie się w sali wystawowej (piwnica) w Bibliotece Miejskiej

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/10/12_Rabaty
Burmistrz Robert Czapla wraz z radnymi Anną Wiąz i Dawidem Jurczykiem oraz z Pawłem Lembasem i przedszkolakami z Przedszkola nr 4, posadzili rośliny na specjalnie przygotowanych rabatach na terenie zielonym, położonym przy jeziorze Nowogardzkim.

Ogólna powierzchnia zagospodarowanych rabat wynosi 338 m2 .

W piątek, 12 października br., wykonywane zostały dwie rabaty, na której posadzonych zostało w sumie 281 sztuk następujących krzewów i traw ozdobnych: Berberys Thumberga „Goldstar”, Berberys Thumberga „Bagatelle”, Pięciornik krzewiasty, Tawuła japońska, Róża Swany i Rozplenica japońska.

Są to kolejne rabaty i roślinność, które mają ubogacić tą cześć parkową terenów nad Jeziorem Nowogardzkim. (ps)