Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/07/09_Letni_Grabin
W piątkowe popołudnie (6 lipca br.), w świetlicy wiejskiej w Grabinie, miało miejsce przywitanie lata. Sołtys Agnieszka Paradowska wraz z Radą Sołecką zorganizowała zabawę dla dzieci, a wieczorem dancing dla starszych mieszkańców przy muzyce na żywo.

Zanim jednak do zabawy ruszyli dorośli, swój czas miały dzieci, które licznie uczestniczyły w proponowanych zabawach, które profesjonalnie prowadziła animatorka – p. Kasia.

Było wiele śmiechu oraz zabawy. Niewątpliwie wielką atrakcją dla dzieci i ich rodziców była fotobudka. Nie mogło zabraknąć również pięknego tortu.

W witaniu lata wziął udział zastępca burmistrza Krzysztof kolibski, który na zaproszenie sołtysowej przybył na ten wyjątkowy wieczór.

Takie wieczory integrują całą społeczność i należy cieszyć się z tego, że mają one miejsce w większości sołectw naszej gminy. (ps)