Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

logo pressglassSzanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom odnośnie rekrutacji do pracy w firmie PRESSGLASS - pierwszego przedsiębiorcy, który otworzył działalność gospodarczą na terenie nowogardzkiej strefy ekonomicznej, informujemy, iż firma otworzyła swoje biuro na ulicy 700-lecia 17 b w Nowogardzie. W biurze można złożyć  dokumenty aplikacyjne oraz dowiedzieć się wszelkich szczegółów odnośnie pracy w przedsiębiorstwie. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Telefon kontaktowy: 721440421. Dodatkowo, aplikację można złożyć drogą internetową  pod linkiem: https://www.pressglass.com/pl/kariera/kariera-w-polsce/oferty-pracy-w-polsce-2