PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

logo pressglassSzanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom odnośnie rekrutacji do pracy w firmie PRESSGLASS - pierwszego przedsiębiorcy, który otworzył działalność gospodarczą na terenie nowogardzkiej strefy ekonomicznej, informujemy, iż firma otworzyła swoje biuro na ulicy 700-lecia 17 b w Nowogardzie. W biurze można złożyć  dokumenty aplikacyjne oraz dowiedzieć się wszelkich szczegółów odnośnie pracy w przedsiębiorstwie. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Telefon kontaktowy: 721440421. Dodatkowo, aplikację można złożyć drogą internetową  pod linkiem: https://www.pressglass.com/pl/kariera/kariera-w-polsce/oferty-pracy-w-polsce-2