Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

 images/2018/07/05_Sikorki_umowa/
W czwartek, 5 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Sikorkach, burmistrz Robert Czapla, podczas spotkania z mieszkańcami i sołtys Małgorzatą Kubiak, podpisał umowę na wybudowanie zbiornika bezodpływowego z instalacją kanalizacyjną oraz budowę w świetlicy pomieszczenia sanitarnego. W spotkaniu brali również udział, kierownik Wydziału Inwestycji i Remontów UM, Adam Czernikiewicz oraz wykonawca.

- W wyremontowanej świetlicy w Sikorkach, brakowało jedynie części sanitarnej. Pozyskaliśmy pieniądze z Unii Europejskiej na wykonanie tego zadania. W ogłoszonym przetargu wygrała firma z terenu Gminy Nowogard – powiedział burmistrz Robert Czapla. 

Sołtys wsi, Małgorzata Kubiak nie kryje zadowolenia. We wsi jest plac zabaw, boiska do piłki nożnej i piłki siatkowej oraz duża świetlica, w której prace związane z budowlą części sanitarnej ruszą za około dwa tygodnie. Zakończenie planowane jest w sierpniu br. Wykonawcą zadania jest Firma Usługowa Piotr Zarośliński. (bs. fot. bs/nws)