Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/07/01_OSP_Osowo_remont
Ruszają prace remontowe na zewnątrz remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Osowie.

Prace będą polegały na malowaniu i odświeżeniu elewacji zewnętrznej. Materiał na ten cel zakupiła na wniosek samych strażaków Gmina, zaś prace wykonają oni sami.

W minionym tygodniu burmistrz Robert Czapla, w obecności swego zastępcy Krzysztofa Kolibskiego i radnej Mirosławy Cwajdy, przekazał zakupione materiały remontowe.

Dotychczas, dzięki materiałowi zakupionemu przy wsparciu burmistrza Roberta Czapli, druhowie własnoręcznie wyremontowali remizę wewnątrz. Pomalowane zostały pomieszczenia garażowe, podłogi pokryte specjalną farbą. Dodatkowo strażacy zbudowali boksy na wyposażenie bojowe, które posiada dodatkowo oświetlenie z czujką, które zapala się, gdy wchodzi się do szatni. Wszystkie te prace wykonali sami druhowie.

Jest to najprężniej działająca jednostka OSP w Gminie Nowogard. (ps)