Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/06/29_Lawki_na_placu_Szarych_Szeregow
W dniu 28 czerwca br., burmistrz Robert Czapla podpisał zaproszenie do składania ofert na zadanie pod nazwą „Remont i podwyższenie murków z siedziskami na Placu Szarych Szeregów”.

Planowane prace polegać mają na :

a. demontażu i utylizacji starych listew siedzisk w ilości 80,50 mb

b. oczyszczeniu istniejących elementów murku - kamienie i spoiny wraz z usunięciem luźnego betonu ze spoin - 56,35 m2

c. uzupełnieniu istniejących spoin zaprawą betonową - beton klasy C20/25 lub gotową zaprawą do uzupełniania ubytków w betonie - 56,35 m2

d. podwyższeniu istniejących murków za pomocą kostki kamiennej - wysokość nadbudowy minimum 10 cm - 40,25 m2

e. zakupie i montażu desek siedziskowych wykonanych z tworzywa sztucznego (szerokość deski min 12 cm grubość deski min. 3 cm) - deski winny być zamontowane do poprzecznych listew wykonanych z takiego samego materiału - 40,25 m2.

Termin składania ofert upływa 20 lipca br., o godz 12:00.

Więcej informacji na stronie BIP.