Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja


 images/2018/06/11_700_lecia/
Burmistrz Nowogardu Robert Czapla ogłosił trzecie zaproszenie do składania ofert na opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na budowę nowych miejsc postojowych przy ul. 700-lecia.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. sporządzenie dokumentacji na zagospodarowanie terenu znajdującego się przy ul. 700-lecia (za budynkiem 27 licząc od ul. 700-lecia) polegające na budowie miejsc postojowych, przebudowie istniejącej drogi wewnętrznej, zagospodarowaniu terenu oraz odprowadzenie wód opadowych. Teren inwestycji znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. 

Termin wykonania zamówienia do 14 grudnia 2018 r. Termin składania ofert do 11 lipca 2018 r. do godz. 12.00.

Szczegóły dostępne na stronie BIP.

(ps., fot. bs/nws)