PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.


2018/06/10_DD_Kranoleka
W niedzielę, 10 czerwca br., o godz. 13.00, w Krasnołęce, sołtys Rakowska Anna wraz z Radą Sołecką i mieszkańcami, zorganizowali dla najmłodszych mieszkańców sołectwa Dzień Dziecka. Przygotowano masę atrakcji m. in. malowanie twarzy oraz smakołyki w postaci słodyczy i dań z grilla.

Na zaproszenie sołtys Krasnołęki przybył również burmistrz Robert Czapla oraz radny powiatowy Kazimierz Lembas, którzy przywieźli dla dzieci słodycze. Życzymy wszystkim dzieciom wszystkiego najlepszego, a tym starszym jak najlepszych ocen na świadectwie. (ps)