Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja


2018/06/10_DD_Karsk
W niedzielę, 10 czerwca br., sołeckie boisko zaroiło od najmłodszych mieszkańców sołectwa Karsk. Czekało tu masę atrakcji, m. in.: przejażdżka wozem strażackim (OSP Błotno), czy zabawy na dmuchanym zamku, a także na każdego czekał grill, napoje oraz słodkości.

Imprezę wraz z Radą i mieszkańcami zorganizował sołtys Jerzy Kubicki, który na ten dzień zaprosił także burmistrza Roberta Czaplę oraz radnego powiatowego Kazimierza Lembasa. Nie mogło zabraknąć również słodkiej niespodzianki, którą przywiózł burmistrz dla dzieci. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy dobrej muzyce.

Sołtys Jerzy Kubicki wraz z Radą Sołecką chcieliby serdecznie podziękować wszystkim tym, bez których Dzień Dziecka w Karsku mógł zostać zorganizowany. (ps)