PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.


2018/06/10_DD_Karsk
W niedzielę, 10 czerwca br., sołeckie boisko zaroiło od najmłodszych mieszkańców sołectwa Karsk. Czekało tu masę atrakcji, m. in.: przejażdżka wozem strażackim (OSP Błotno), czy zabawy na dmuchanym zamku, a także na każdego czekał grill, napoje oraz słodkości.

Imprezę wraz z Radą i mieszkańcami zorganizował sołtys Jerzy Kubicki, który na ten dzień zaprosił także burmistrza Roberta Czaplę oraz radnego powiatowego Kazimierza Lembasa. Nie mogło zabraknąć również słodkiej niespodzianki, którą przywiózł burmistrz dla dzieci. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy dobrej muzyce.

Sołtys Jerzy Kubicki wraz z Radą Sołecką chcieliby serdecznie podziękować wszystkim tym, bez których Dzień Dziecka w Karsku mógł zostać zorganizowany. (ps)