PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

Prezentujemy Państwu relację oraz zdjęcia z eliminacji MiniMundialu w gminie Nowogard, przygotowane przez stowarzyszenie Sports Academy. Przypominamy, iż w dniu 1.06.2018 r. na stadionie miejskim w Nowogardzie odbyły się eliminacje gminne do rozgrywek piłkarskich Minimundial 2018. Już 15.06.2018 r. od godz. 9.00 na stadionie im. Floriana Krygiera Pogoni Szczecin odbędzie się finał Minimundialu 2018. Naszą Gminę reprezentować będą w kategorii klas III-IV SP: SP nr 1 w Nowogardzie i SP nr 2 w Nowogardzie oraz w kategorii klas V-VI SP: SP nr 3 w Nowogardzie oraz SP nr 2 w Nowogardzie. Naszym reprezentacjom życzymy sportowych sukcesów w finale.

Relacja oraz zdjęcia z eliminacji w gminie Nowogard dostępne są na profilu  facebookowym stowarzyszenia Sports Academy pod linkami:

Wydział RLFKiS