Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Prezentujemy Państwu relację oraz zdjęcia z eliminacji MiniMundialu w gminie Nowogard, przygotowane przez stowarzyszenie Sports Academy. Przypominamy, iż w dniu 1.06.2018 r. na stadionie miejskim w Nowogardzie odbyły się eliminacje gminne do rozgrywek piłkarskich Minimundial 2018. Już 15.06.2018 r. od godz. 9.00 na stadionie im. Floriana Krygiera Pogoni Szczecin odbędzie się finał Minimundialu 2018. Naszą Gminę reprezentować będą w kategorii klas III-IV SP: SP nr 1 w Nowogardzie i SP nr 2 w Nowogardzie oraz w kategorii klas V-VI SP: SP nr 3 w Nowogardzie oraz SP nr 2 w Nowogardzie. Naszym reprezentacjom życzymy sportowych sukcesów w finale.

Relacja oraz zdjęcia z eliminacji w gminie Nowogard dostępne są na profilu  facebookowym stowarzyszenia Sports Academy pod linkami:

Wydział RLFKiS