Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2W piątek (9 marca br.), o godz. 19.00, burmistrz spotkał się z druhami z jednostki OSP w Ostrzycy. Okazją do spotkania było nie tylko roczne sprawozdanie z działalności Zarządu, ale również przekazanie na rzecz jednostki nowej wydajnej pompy oraz nowego umundurowania. 

Druhowie zgłosili też do burmistrza zapotrzebowanie na pomoc od Gminy w sprawie remontu dachu nad pozostałą częścią remizy. W mijającym roku udało się strażakom wyremtować pomieszczenie świetlicowe remizy, gdzie odbywają się ich spotkania. Okazało się również, że mija właśnie 30 rocznica oddania budynku remizy do użytku oraz 72 rocznica powstania jednostki OSP w Ostrzycy. 

Strażakom z Ostrzycy gratulujemy tegorocznych rocznic oraz tyle samo bezpiecznych powrotów z akcji, co i wyjazdów. (ps)