Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Ocalić od zapomnienia
Po raz kolejny w Bibliotece (6 marca) spotkali się ludzie, którzy chcą utrwalić życiorysy nieżyjących już mieszkańców naszego miasta. W cyklu „Ocalić od zapomnienia” odbyło się już pięć spotkań. Na szóstym spotkaniu bohaterem był Ś.P. Władysław Kuczyński.

Zebranych gości przywitała Dyrektor Biblioteki – Aneta Wysoszyńska. Krótki życiorys Ś.P. Władysława Kuczyńskiego przedstawiła moderatorka spotkań – Kazimiera Fecak. Następnie obszerną prezentację multimedialną złożoną ze zdjęć pokazał Pan Franciszek Karolewski.

Kolejnym punktem spotkania były rozmowy uczestników związane z przedstawianą postacią przy ciepłej herbacie, kawie oraz kawałku ciasta.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Ocalić od zapomnienia”, o którym poinformujemy niebawem.