Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018 03 08 ndkAutor popularnych i nagradzanych powieści kryminalnych dla dorosłych. Człowiek wielu talentów: piłkarz, ekonomista, muzyk rockowy. W 2007 roku zadebiutował jako autor książek przygodowo-sensacyjnych dla dzieci. Wszystkich chętnych do poznania prozy norweskiego pisarza i głównego bohatera, doktora Proktora, zapraszamy na spotkanie z cyklu "Coolturalne popołudnia w NDK" w poniedziałek, 12 marca o godz. 16.00. Wstęp wolny, sala nr 12.