PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2018 03 08 ndkAutor popularnych i nagradzanych powieści kryminalnych dla dorosłych. Człowiek wielu talentów: piłkarz, ekonomista, muzyk rockowy. W 2007 roku zadebiutował jako autor książek przygodowo-sensacyjnych dla dzieci. Wszystkich chętnych do poznania prozy norweskiego pisarza i głównego bohatera, doktora Proktora, zapraszamy na spotkanie z cyklu "Coolturalne popołudnia w NDK" w poniedziałek, 12 marca o godz. 16.00. Wstęp wolny, sala nr 12.