Szanowni Mieszkańcy Gminy Nowogard,

W związku z Państwa licznymi prośbami o wydłużenie czasu pracy Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, przychylamy się do Państwa potrzeb, serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 2018 r. (środa) Urząd będzie czynny w godzinach od 07:30 do 17:30.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. (poniedziałek-wigilia) Urząd Miejski w Nowogardzie będzie nieczynny.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2018/02/27_Ewa_Durska
Nowogardzka paraolimpijka Ewa Durska (rzut kulą), z powodów osobistych, nie mogła odebrać w dniu 9 lutego br. stypendium sportowego, które otrzymała za osiągnięcia sportowe na arenie ogólnoświatowej.  

Uroczyste wręczenie przez burmistrza Roberta Czaplę certyfikatu Ewie Durskiej, uprawniające do odbioru stypendium sportowego oraz Listu Gratulacyjnego, miało miejsce w nowogardzkim ratuszu, w dniu 26 lutego br. (poniedziałek). 

Przypominamy, że tegorocznymi stypendiami Burmistrza, obok Ewy Durskiej są: Nikola Wielowska, Mateusz Mikołajczyk, Wojciech Ziółkowski, Norbert Jarochowicz oraz Wiktoria Gruda.

Wszystkim stypendystom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. (ps)