PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2018/02/27_Ewa_Durska
Nowogardzka paraolimpijka Ewa Durska (rzut kulą), z powodów osobistych, nie mogła odebrać w dniu 9 lutego br. stypendium sportowego, które otrzymała za osiągnięcia sportowe na arenie ogólnoświatowej.  

Uroczyste wręczenie przez burmistrza Roberta Czaplę certyfikatu Ewie Durskiej, uprawniające do odbioru stypendium sportowego oraz Listu Gratulacyjnego, miało miejsce w nowogardzkim ratuszu, w dniu 26 lutego br. (poniedziałek). 

Przypominamy, że tegorocznymi stypendiami Burmistrza, obok Ewy Durskiej są: Nikola Wielowska, Mateusz Mikołajczyk, Wojciech Ziółkowski, Norbert Jarochowicz oraz Wiktoria Gruda.

Wszystkim stypendystom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. (ps)