PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2018/01/01_Sylwester_2018
Noc sylwestrowa minęła w Nowogardzie pod znakiem dobrej zabawy. Podczas sylwestra zorganizowanego przez burmistrza Roberta Czaplę, mieszkańcy zgromadzeni na nowogardzkim placu Wolności bawili się przy największych przebojach Zespołu CORD, który został owacyjnie przywitany przez nowogardzką publiczność. Na scenie nie mogło zabraknąć naszej największej gwiazdy, finalistki muzycznego show „Must be the Music” – Justyny Sawickiej! Justyna zaprezentowała swoje najnowsze przeboje, którymi podbija muzyczny rynek w naszym kraju.

O północy burmistrz Nowogardu złozył wszystkim zgromadzonym oraz ich bliskim życzenia zdrowia, pomyślności i optymizmu a także szampańskiej zabawy a potem rozpoczął się pokaz pirotechniczny.

 Na zakończenie szalonej zabawy zagrał Zespół LOKA, którego przebojów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż wszyscy zgromadzeni wspólnie śpiewali m.in. „Atom miłości”, „D.N.A.” i „Widziałem Ciebie”!