2014 01 08 allegro fotel

Rata za alkohol do 31 stycznia 2018

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2018 r. I raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie wygaśnięciem zezwoleń.

PRESS GLASS - to pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

2018/01/01_Sylwester_2018
więcej zdjęć... Noc sylwestrowa minęła w Nowogardzie pod znakiem dobrej zabawy. Podczas sylwestra zorganizowanego przez burmistrza Roberta Czaplę, mieszkańcy zgromadzeni na nowogardzkim placu Wolności bawili się przy największych przebojach Zespołu CORD, który został owacyjnie przywitany przez nowogardzką publiczność. Na scenie nie mogło zabraknąć naszej największej gwiazdy, finalistki muzycznego show „Must be the Music” – Justyny Sawickiej! Justyna zaprezentowała swoje najnowsze przeboje, którymi podbija muzyczny rynek w naszym kraju.

O północy burmistrz Nowogardu złozył wszystkim zgromadzonym oraz ich bliskim życzenia zdrowia, pomyślności i optymizmu a także szampańskiej zabawy a potem rozpoczął się pokaz pirotechniczny.

 Na zakończenie szalonej zabawy zagrał Zespół LOKA, którego przebojów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż wszyscy zgromadzeni wspólnie śpiewali m.in. „Atom miłości”, „D.N.A.” i „Widziałem Ciebie”!