PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

Strefa
 Zapraszamy do galerii zdjęć

2018/01/01_Sylwester_2018
Noc sylwestrowa minęła w Nowogardzie pod znakiem dobrej zabawy. Podczas sylwestra zorganizowanego przez burmistrza Roberta Czaplę, mieszkańcy zgromadzeni na nowogardzkim placu Wolności bawili się przy największych przebojach Zespołu CORD, który został owacyjnie przywitany przez nowogardzką publiczność. Na scenie nie mogło zabraknąć naszej największej gwiazdy, finalistki muzycznego show „Must be the Music” – Justyny Sawickiej! Justyna zaprezentowała swoje najnowsze przeboje, którymi podbija muzyczny rynek w naszym kraju.

O północy burmistrz Nowogardu złozył wszystkim zgromadzonym oraz ich bliskim życzenia zdrowia, pomyślności i optymizmu a także szampańskiej zabawy a potem rozpoczął się pokaz pirotechniczny.

 Na zakończenie szalonej zabawy zagrał Zespół LOKA, którego przebojów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż wszyscy zgromadzeni wspólnie śpiewali m.in. „Atom miłości”, „D.N.A.” i „Widziałem Ciebie”!