Szanowni Państwo,

Z uwagi na ogłoszenie sesji, która odbędzie się dnia 17.10.2018 o godz. 9:00 uprzejmie informujemy że przetarg na dzierżawę miejsc do sprzedaży kwiatów i zniczy w pobliżu cmentarza komunalnego w Nowogardzie odbędzie się w sali wystawowej (piwnica) w Bibliotece Miejskiej

PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

2017/11/13_List_gratulacyjny
Życzenia i list gratulacyjny zostały złożone na ręce Pani Izabeli Koladyńskiej, która 16 października 2017 roku została wyróżniona tytułem honorowego Profesora Oświaty.

Z tej właśnie okazji, dnia 13 listopada br., w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie odbyło się uroczyste spotkanie, w którym poza Panią Profesor udział wziął także dyrektor II LO w Nowogardzie Leszek Becela, burmistrz Robert Czapla, zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski oraz sekretarz Gminy Nowogard Agnieszka Biegańska – Sawicka.

List gratulacyjny w imieniu mieszkańców gminy wraz z bukietem kwiatów wręczył burmistrz Nowogardu. Podkreślił on przy tym, że tytuł, jaki otrzymała Pani Koladyńska, jest w pełni uzasadniony, a jej wielkie sukcesy są możliwe dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i ogromnej pasji do swojego zawodu.

Izabela Koladyńska w odpowiedzi na gratulacje podkreśliła, jak ogromny udział w jej sukcesie odniosła placówka szkoły. „Bardzo dziękuję dyrektorowi za to, że miałam stworzone warunki w pracy do tego, żebym mogła się rozwijać. Odkąd pamiętam, atmosfera w pracy była rewelacyjna i to poniekąd dzięki temu jestem w tym miejscu. Zawsze mogłam liczyć na przychylne słowo, błogosławieństwo i ogromne wsparcie zarówno od dyrekcji, jak i pozostałych współpracowników i uczniów” - podkreśliła podczas spotkania Pani Profesor.

Osiągnięcia, jakie na swoim koncie ma Pani Koladyńska, po ponad 23 latach pracy zawodowej, budzą podziw i wielki szacunek. Należy także podkreślić, że jest ona jedynym nauczycielem z tytułem profesora oświaty w placówkach prowadzonych przez Gminę Nowogard. „Jeszcze raz w imieniu całej społeczności nowogardzkiej, gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy czerpania radości oraz satysfakcji z wykonywanej pracy”- powiedział na zakończenie spotkania burmistrz Robert Czapla. (EO)