PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2017/09/25_MSPZ_2017
Za nami Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej, które odbyły się w niedzielę (24 września br.) na torze motocrossowym w Nowogardzie. Tomasz Litwin, zawodnik KM „Cisy” Nowogard, w kwalifikacjach uzyskał 5 czas, który pozwolił mu wybierać bramkę startową zaraz za czołówką. Po pierwszym wyścigu zajmował 5 miejsce, zaś w drugim, choć przez większość wyścigu utrzymywał się na 5 miejscu, to ostatecznie zakończył go na pozycji 9. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej zawodów zajął 7 pozycję. Gratulujmy Tomaszowi dobrych wyników i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Warto też wspomnieć, że inny zawodnik nowogardzkiego klubu Tomasz Jamroży, w klasie QUADY, w klasyfikacji sezonu zajął 5 miejsce. Wielkie gratulacje dla naszego zawodnika i życzymy wyższych miejsc w kolejnych sezonach.

- Poza wszystkimi przyjaciółmi, umieszczonymi na plakacie, są jak zawsze ludzie, którzy po cichu acz znacząco nas wspierają i bardzo chciałbym im wszystkim serdecznie podziękować. - powiedział Jarosław Hołubowski, Prezes KM „Cisy” Nowogard. - Bez Waszej przychylności ta impreza nie miałaby miejsca. Do grona tego należą m.in.: BURMISTRZ NOWOGARDU ROBERT CZAPLA, PRZEWODNICZĄCY CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN R-XXI ANTONI BIELIDA, GOSPODARSTWO ROLNE ARTUR LEMBAS i HONORATA KRÓL, PIETRUSZEWSKI PAWEŁ SERWIS MARINE, EDYTA SŁAWEK WENCEL, KDI SP ZOO DURYS KONOPKO FIRMA BUDOWLANA, EDEK WITKOWSKI NOWOGARDZKIE CENTRUM BUDOWLANE, OLEOMAC NOWOGARD, KREFT AGATA LODY, PAWKARD PAWEŁ KLUSZCZYŃSKI KOSZENIE REGULACJA RZEK, PATRYK CHLEBICKI PAT CAR MECHANIKA SAMOCHODOWA-WIRTUOZ PŁASKIEJ TRZYNASTKI, EL INSEL HURTOWNIA, ELEKTRYCZNA NADTOROWA, HAGA FIRMA I SKLEP BHP, DEMGRAD HURTOWNIA BUDOWLANA, BARTEK DOMET HURTOWNIA BUDOWLANA, DĘGA ARTUR AUTO NAPRAWA, ZIELIŃSKI WALDEK WATRANS, SZYMCZAK JÓZEF UPOMINKI, FRĄTCZAK UBEZPIECZENIA. (ps)