PRESS GLASS - pierwszy INWESTOR w nowogardzkiej strefie!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z zaawansowania prac na strefie ekonomicznej w Nowogardzie. Na strefie buduje się pierwsza ściągnięta przeze burmistrza Roberta Czaplę do Nowogardu fabryka - firma Press Glass. Firma już prowadzi rekrutację, a docelowo da zatrudnienie 330 osobom.

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie lipiec

Zapraszamy do galerii zdjęć z lipca

PRESS GLASS - strefa w Nowogardzie maj

Zapraszamy do galerii zdjęć z maja

Rata za alkohol do 30 września 2018r.

Urząd Miejski w Nowogardzie przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o konieczności wniesienia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2018 r. III raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń. Niedokonanie opłat w ustawowym terminie i w należytej wysokości skutkować będzie naliczeniem dodatkowej opłaty w wys. 30%.

2017/09/25_Regaty_o_Puchar_Burmistrza
W sobotę, 23 września br., Klub Żeglarski „KNAGA”, zorganizował na jeziorze Nowogardzkim regaty o puchar Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli. Rozegrano dwa wyścigi: w klasie „OPTYMIST” (dla dzieci i młodzieży) oraz w klasie „OPEN”,

w której wystartowali wszyscy chętni na dowolnych żaglówkach.

Wyniki regat klasy „OPTYMIST”

1. Nikola Żabecka, 2. Igor Kinasz, 3. Maja Radecka, 4. Miłosz Machocki, 5. Marcel Soroczyński.

Wyniki regat klasy „OPEN”

1. Szymon Kinasz (jacht kl. Katamaran), 2. Aleksandra Bąk (jacht kl. Europa), 3. Jarosław Nowak (jacht kl. „470”), 4. Dariusz Zawal (jacht kl. „420”), 5. Dawid i Adam Werner (jacht kl. „505”), 6. Piotr i Stanisław Filipiak, Timo Kruschke (jacht kl. Katamaran), 7. Konrad Łachmanowicz (jacht kl.„420”).

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy i życzymy stopy wody pod kilem oraz pomyślnych wiatrów.

Dariusz Szwal

Wydział Rozwoju Lokalnego,

Funduszy, Kultury i Sportu