Burmistrz Nowogardu
zaprasza do składania ofert na stanowisko
młodszy referent
w Referacie Edukacji Urzędu Miejskiego w Nowogardzie
miejsce pracy Nowogard (woj. zachodniopomorskie)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • pracę w wysoko wykwalifikowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • podwyższanie kwalifikacji i umiejętności
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  1. Dbałość o wysoki poziom nauczania w nowogardzkich placówkach oświatowych.
  2. Prowadzenie spraw związanych z tworzeniem, przekształcaniem i likwidowaniem gminnych jednostek oświatowych.
  3. Prowadzenie programów oświatowych.
  4. Kształtowanie sieci przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceum.
  5. Opracowywanie sprawozdań i analiz z zakresu oświaty.
  6. Prowadzenie spraw związanych z obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki.
  7. Koordynowanie prac placówek oświatowych.
  8. Pozyskiwanie środków zewnętrznych na rozwój placówek oświatowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • niekaralność

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia na stronie www.bip.nowogard.pl w zakładce "wolne stanowiska". Dokumenty aplikacyjne należy składać zgodnie z procedurą naboru wskazaną w ogłoszeniu o naborze.