2017 09 04 tablica01Na przełomie lipca i sierpnia br. przy ul. Rzeszowskiego na zlecenie gminy została ustawiona nowa tablica informacyjna z mapą Nowogardu oraz rozkładami jazdy busów. Postawiono ją w celu uporządkowania sprawy tabliczek z rozkładami jazdy – dotychczas każdy z przewoźników posiadał osobną tablicę nie zawsze aktualną oraz estetyczną. Na nowej tablicy oprócz rozkładów jazdy znajdują się informacje dotyczące bazy gastronomiczno-hotelowej, obiektów i instytucji zlokalizowanych na terenie miasta. Wykonanie tablicy zostało zlecone przez gminę firmie „Dorado-Grzegorz Kowalczyk”. Mamy nadzieję, iż będzie służyć mieszkańcom, osobom podróżującym i turystom odwiedzającym nasze miasto.

Jednocześnie informujemy przewoźników busów, że w celu dokonania aktualizacji lub zmian w rozkładach jazdy busów należy zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Nowogardzie. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie (091) 39 26 232 bądź osobiście w pokoju 208 w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie.

Osobą odpowiedzialną za przyjmowanie zgłoszeń jest Pani Aleksandra Lewińska-podinspektor w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska.

Tadeusz Fiejdasz
kierownik Wydziału GKMiOŚ

2017 09 04 tablica byloTak było

 

 

 

 

2017 09 04 tablica jesta tak jest obecnie